قاب موبایل و تفاوت انواع آن

قاب موبایل و تفاوت انواع آن

انواع قاب موبایل

انواع قاب موبایل

تفاوت قاب ها:

در ابتدا لازم است این نکته ذکر شود که تمام قاب های تولید شده در فروشگاه اینترنتی پرینت تیریدی هیچ گونه شباهتی با قاب های موجود در بازار نداشته و کاملا متفاوت می باشند. علاوه بر آن قاب های سه بعدی بر خلاف تصور هیچ گونه حالت برجسته یا متحرکی ندارند.

قاب های دو بعدی: در این قاب ها طرح انتخابی شما وسط  قاب قرار می گیرید و دور قاب حاشیه مشکی  یا سفید رنگ دارد. قسمت  بالا و پایین این قاب ها نیز باز می باشد و همچنین برای بیش از ۱۵۰ مدل موبایل موجود می باشد. اصطلاحا به این قاب ها، قاب سخت نیز گفته می شود.

قاب های ژله ای: قاب های ژله ای پرینت تیریدی کاملا متقاوت است با آنچه در بازار وجود دارد. این قاب ها فقط  در قسمت  دور قاب ژله ای بوده و بر خلاف قاب های ژله ای موجود در بازار که طرح روی آن پس از مدتی پاک می شوند، طرح این قاب ها کاملا ثابت بود و به هیچ عنوان پاک نخواهند شد.

قاب های ژله ای مانند قاب های دو بعدی دارای یک حاشیه به رنگ مشکی، سفید یا شیشه ای بوده (البته کمی زخیم تر) این نوع قاب نسبت به سایر قاب ها مقاومت بیشتری در برابر ضربه های وارد شده دارند، همچنین تمام قسمت های موبایل را نیز پوشش می دهد و شکستنی نیز نمی باشند. در نتیجه این قاب ها گزینه مناسبی برای آن دسته از افرادی است که محافظت از موبایل برایشان در الویت قرار دارد.

قاب های سه بعدی:  آنچه فروشگاه اینترنتی پرینت تیریدی به آن معروف است و با همین هدف کار خود را نیز آغاز نمود، قاب های زیبای سه بعدی است که به عنوان اولین تولید کننده قاب های سه بعدی و با زیبا ترین طرح ها شناخته شده است.

جنس قاب های سه بعدی هارد است که اصطلاحا به آن سخت نیز گفته می شود. قسمت بالا و پایین این قاب ها باز بوده. تصوری که در مورد این قاب ها وجود دارد این است که با توجه به اسم این قاب ها (سه بعدی) حالت برجسته یا متحرک داشته باشد که به این شکل نیست و دلیل آن این است که چون طرح روی لبه ی قاب نیز چاپ می شود، به این قاب ها سه بعدی می گویند.

آنچه که این قاب ها را از سایر قاب ها متمایز می کند چاپ طرح بر روی تمام قسمت های قاب (لبه قاب) بوده و دیگر مانند قاب های دو بعدی و ژله ای حاشیه دار نمی باشند که هیمن امر باعث زیبایی دو چندان این قاب ها می شود. این قاب ها مناسب ترین گزینه برای افرادی است که زیبایی برای آنها در الویت قرار دارد.

اختلاف رنگ: با توجه به طیف های رنگی متفاوت در اغلب صفحه های نمایش (مانیتور و موبایل) این احتمال وجود دارد که رنگ ها کمی متفاوت از انچه هست دیده شود، و علاوه بر آن به علت نوع چاپ این قاب ها درصدی اختلاف، حدود بیست درصد نیز وجود دارد و این کاملا طبیعی است.

قیمت قاب های موبایل فروشگاه اینترنتی پرینت تیریدی

قیمت

نوع قاب

قاب هارد دو بعدی

۶۵٫۰۰۰ تومان

قاب ژله ای دو بعدی

۷۵٫۰۰۰ تومان

قاب هارد سه بعدی

۷۰٫۰۰۰ تومان

ارسال قاب برای سفارشات بالای ۶۵۰۰۰ هزار تومان و در زمان خارج از تخفیف رایگان می باشد

صفحه فروشگاه
سفارش و اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام