درباره ما

چاپ برروی انواع قاب موبایل، تبلت، ماگ، تی شرت، پازل، کوسن، پیکسل و …

بطور کلی وب سایت printddd.ir فعالیت خود را در زمینه چاپ برروی انواع قاب موبایل، تبلت، ماگ، تی شرت، پازل، کوسن، پیکسل و … آغاز کرده است، و در نظر دارد محصولات خود را به تولید انبوه برساند.
چاپ برروی انواع قاب موبایل، تبلت

بطور کلی وب سایت printddd.ir فعالیت خود را در زمینه چاپ برروی انواع قاب موبایل، تبلت، ماگ، تی شرت، پازل، کوسن، پیکسل و … آغاز کرده است، و در نظر دارد محصولات خود را به تولید انبوه برساند. وب سایت printddd.ir علاوه بر ارائه انواع طرح های متنوع و زیبا برای چاپ بر روی محصولات مختلف ، این امکان را نیز فراهم نموده است تا شما نیز بتوانید طرح های دلخواه خود را برای ما ارسال کنید و ما طرح ارسالی شما را بر روی محصول مورد نظرتان چاپ و برای شما ارسال کنیم. وب سایت printddd.ir با بکار گیری طراحان خلاق و با تجربه این امکان را نیز فراهم نموده است تا طرحی را که شما در ذهن خود دارید برای شما طراحی کنند.

شما هم می توانید با ما همکاری کنید

وب سایت printddd.ir با هدف تبدیل شدن به یک کار آفرین، تاکید بسیاری بر اشتغال زایی برای همگان دارد، از این رو در نظر دارد تا فرصت شغلی مناسبی برای کاربران و مشتریان خود نیز ایجاد کند. بدین صورت که عزیزانی که قصد همکاری با وب سایت را دارند می توانند با ارسال طرح هایی که خود آنها را طراحی کرده اند برای ما و پس از تایید طرح با نام خودتان در وب سایت قرار می گیرد، و ۵% از هر فروش از طرح به شما تعلق می گیرد. توضیحات بیشتر وب سایت printddd.ir قصد دارد با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های چاپ و تکثیر و مرقوبترین محصولات اولیه اعتماد شما خریدارن را جلب نماید.