طراح و گرافیست

طراح و گرافیست عزیز، فروشگاه اینترنتی پرینت تیریدی در راستای ایفای نقشی هر چند کوچک در اشتغال زایی و ایجاد راه های کسب درآمد اقدام به همکاری با شما کرده است. شما به عنوان یک طراح می توایند طرحی را به صورت کامل توسط شما طرحی شده است را برای ما ارسال کنید و طرح شما پس از تایید توسط مدیر طراحی پرینت تیریدی با ذکر مشخصات طراح آن، بر روی وب سایت ما و پیج رسمی پرینت تیریدی در اینستاگرام قرار خواهد گرفت. طرح شما پس از قرار گرفتن در سایت و اینستا گرام به ازای هر فروشی که داشته باشه معادل هفت درصد آن به شما تعلق خواهد گرفت.

همین حالا پس از مطالعه شرایط همکاری و ارسال طرح خود از طریق فرم زیر می توانید همکاری خود را به عنوان طراح و گرافیست با ما آعاز کرده و یک منبع درآمدی مناسب برای خود تعریف کنید.

شرایط تائید طرح:

  1. طراح های ارسالی باید توسط مدیر طراحی پرینت تیریدی مورد تائید قرار گیرند.
  2. طراح های ارسالی باید دارای کیفیت مطلوب جهت چاپ در سایز های مختلف باشند.
  3. طرح های ارسالی در هیچ یک از سایت ها و صفحات اینستاگرام دیگر نباید قرار گرفته باشند. (در صورت مشاهده طرح حذف خواهد شد)
  4. تصاویر نباید دارای محتویات غیر اخلاقی باشند.
  5. امضای صاحب اثر و هیچ گونه آدرس صفحه ای خاص، نباید در عکس وجود داشته باشد. (نام صاحب اثر همراه با طرح در وب سایت و پیچ اینستاگرام  درج خواهد شد)
  6. ارسال طرح توسط شخص به منزله موافقت وی با قرار گرفتن طرح در سایت می باشد و پیرینت تیریدی هیچ گونه مسئولیتی در قبال طرح های دریافتی ندارد.
  7. پیرینت تیریدی هیچ گونه تعهدی در قرار دادن تمامی طرح ها در وب سایت و صفحات اجتماعی خود ندارد.

 

در آخر پس از تائید طرح و قرار گرفتن جهت فروش، میزان فروخته شده از طرح در سایت قابل مشاهده است و تسویه حساب با طراح به صورت ماهانه صورت خواهد گرفت.

گرافیست

ارسال طرح توسط طراح
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : gif, jpg, psd, png, pdf.