همکاری در فروش

همکاری در فروش محصولات پرینت تیریدی، اگر به فکر یک منبع درآمد مناسب بدون صرف هیچ هزینه ای هستید فروشگاه اینترنتی پرینت تیریدی پیشنهادهایی عالی برای شما دارد.

همکار کوچک

همکار کوچک، بله شما به عنوان یکی از فروشندگان پرینت تیریدی اقدام به فروش محصولات فروشگاه می کنید. در این روش شما باید توانایی فروش حداقل ۳ قاب موبایل در یک هفته را داشته باشید. برای مثال زمانی که شما همکاری خود را با پرینت تیریدی آغاز کردید هفته ای ۳ قاب سفارش میدهید که هر قاب برای شما با ۶۰% تخفیف ثبت خواهد شد و شما میتوانید با قیمت اصلی فروشگاه این قاب هارا به فروش برسانید، و هر هفته با فروش سه قاب به قیمت ۷۰۰۰۰ هزار تومان و دریافت آن به قیمت ۲۸۰۰۰ تومان روی هر سه قاب، هفته ای ۱۱۱۰۰۰ تومان و ماهانه ۴۴۴۰۰۰ تومان درآمد خالص کسب خواهید کرد. همین حالا با ما تماس بگیرید تا همکاری را شروع کنیم.  فرم انتهایی در این صفحه را تکمل بفرمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  ۰۲۱۶۶۴۱۹۸۴۱ تماس بگیرید، همکار کوچک.

لیست قیمت همکار کوچک

فروشگاه های فیزیکی و سایر فروشگاه های اینترنتی

فروشگاه اینترنتی پرینت تیریدی با در اختیار داشتن نیروی انسانی فراوان و سریع ترین و پیشرفته ترین دستگاه های چاپ توانایی فراهم کردن محصولات به صورت تیراژ بالا را دارد. فروشگاه های فیزیکی و همچنین سایر فروشگاه های اینترنتی می توانند به صورت عمده برای محصول مورد نظر خود را سفارش دهند. در این روش حداقل تعداد سفارش محصول مورد نظر باید ۱۰۰ عدد باشد. در این روش شما می توانید با ثبت سفارش تیراژ از تخفیف همکاری استفاده نمایید و سود قابل توجهی از همکاری با فروشگاه پرینت تیریدی عایدشان شود. با سفارش حد اقل تعداد که ۱۰۰ عدد می باشد، هر قاب برای شما با قیمت ۲۶۰۰۰  تومان (دو بعدی هارد)  ثبت خواهد شد و به قیمت ۶۵۰۰۰  تومان هر قاب را بفروش میرسانید.  بعد از فروش این بار از سفارش خود ۳،۹۰۰،۰۰۰  تومان سود بدست خواهید آورد. فرم انتهایی در این صفحه را تکمل بفرمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۶۴۱۹۸۴۱ تماس بگیرید.

لیست قیمت فروش عمده

شارژ حساب

یکی از متفاوت ترین روش های همکاری که پرینت تیریدی به عنوان اولین و پیشرو در این سیستم می باشد فروش اعتباری میباشد. در این روش شما به عنوان یکی از فروشندگان پیرینت تیریدی دارای حساب کاربری همکار خواهید شد. با شارژ این حساب، دارای اعتبار شده و هر زمانی که سفارشی داشته باشید پرینت تیریدی سفارش شمارا آماده و ارسال خواهد کرد و از اعتبار شما کسر خواهد می شود.فرم انتهایی در این صفحه را تکمل بفرمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۶۴۱۹۸۴۱ تماس بگیرید.

لیست قیمت فروش اعتباری

همکاری در فروش

  • مشخصات فردی

  • نحوه آشنایی و نوع فعالیت مورد نظر

  • تکمیل فرم

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .